Loading

1

Projekto pavadinimas: Inovatyvių gaminių kūrimas UAB „DRE Design & Consulting“

Projekto tikslas: Vykdant mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas sukurti inovatyvų produktą.

Projekto metu planuojamas sukurti sprendimas pakeisi dabartinį chirurginių prietaisų asortimentą, sukuriant 3D taikiklius, kurie yra algoritmiškai pritaikyti prie individualių pacientų anatomijų. Sklandžiai derinant dirbtinio intelekto analitinius gebėjimus su apčiuopiamu 3D spausdinimo teikiamu pritaikomumu, šiomis pastangomis siekiama ne tik užpildyti matomą technologinę spragą, bet ir paskelbti naują chirurginio tikslumo, sumažėjusio komplikacijų dažnio ir pacientui skirtos priežiūros epochą. Sparčiai besivystančioje medicinos technologijų rinkoje dirbtinio intelekto valdomi 3D taikikliai medicininiams vaizdams yra simbiozinio pažangaus mašininio mokymosi ir tikslios gamybos sintezės įrodymas. Viena iš kertinių šio gaminio ypatybių yra galimybė pritaikyti kiekvienam pacientui pagal jo unikalų poreikį. Naudodama pažangius mašininio mokymosi algoritmus, kurie sudėtingai analizuoja didelės skiriamosios gebos medicininių vaizdų duomenis, sistema sukuria taikiklius, pritaikytus individualiai paciento anatomijai, peržengdama tradicinių chirurginių instrumentų apribojimus.

Kartu su partneriu projekto metu bus sukurtas inovatyvus sprendimas – simbiotinio dirbtinio intelekto metodų suliejimas su apčiuopiamomis 3D spausdinimo galimybėmis. Projektas prisidės prie naujo aukštos pridėtinės vertės produkto kūrimo, bus sudaromos sąlygos tyrėjams dalyvauti įmonės mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklose, skatinama intelektinė nuosavybė ir ankstyvoji sukurto naujo produkto bandomoji gamyba.

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų ES fondų lėšomis, projekto vertė – 739 294,88 Eur.

Projekto biudžetas: ES fondų skirta finansavimo suma – 568 990,52 Eur.

Projekto veiklų įgyvendinimo laikotarpis: 2024 06 19 – 2026 06 19.

Projekto partneriai: įmonė MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“

 

——————————————————————–

2

MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą.

MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „E. PARDAVIMO SANDORIŲ SUDARYMO SPRENDIMŲ DIEGIMAS MB “SKAITMENINĖ VERSLO KOMUNIKACIJA” NR. 02-033-K-0059“.

Projekto biudžetas: 50.400,00 Eur, iš jų ES dalis: 25.000,00 Eur.
Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2024 m. gegužės 22 d.
Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2025 m. gegužės 22 d.

Projekto tikslas – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu įmonėje MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“, siekiant padidinti pajamų augimą.
Projekto uždavinys – el. parduotuvės sukūrimas

Projekto pareiškėjas – MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“ ne vienerius metus specializuojasi ties kompiuterių programavimo veikla – kurdama programinę įrangą, užsiimant modifikavimu, testavimu ir palaikymu. Įmonė kuria duomenų bazes, tinklapius, taip pat užsiima parengtų taikomųjų programų modifikavimu ir konfigūravimu. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu įmonė neturi e. pardavimo sandorių sistemos ir siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, pritraukti kuo daugiau klientų per elektroninę erdvę, įvertino visus bendrovėje vykstančius vidinius bei išorinius procesus ir jų optimizavimo galimybes, bendrovės teikiamų paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę, t. y. paslaugų skaitmenizavimo galimybes. Nustatyta, kad neperkeliant procesus į elektroninę erdvę, jų maksimaliai neoptimizuojant, įmonė neturi galimybių tobulinti procesų, susijusių su klientų poreikių tenkinimu bei kokybiškesniu ir efektyviu jų aptarnavimu, paslaugų teikimu ir kt. Todėl įmonė susiduria su nepakankamo paslaugų skaitmenizavimo problemomis. Siekiant spręsti šią problemą, projekto metu planuojama įdiegti e. pardavimo sandoriams valdyti elektroniniu būdu sistemą su galimybe keisti pasirinktus parametrus skaitmeniniame modulyje. Projekto metu planuojama veikla: E. pardavimo sandorio sprendimo įdiegimas;

*E. pardavimo sandorio sprendimo metu bus sukurta elektroninė parduotuvė, įdiegta elektroninės parduotuvės valdymo sistema, paslaugų užsakymo, naudotojų analizavimo moduliai ir kiti darbai, reikalingi e. pardavimo sandorio sprendimo įdiegimui. Atsižvelgiant į tai, kad įmonė užsiima kompiuterių programavimo veikla, sukūrus e. sandorio sprendimą, įmonės klientai galės prisijungti prie savitarnos sistemos ir teikiamas paslaugas užsisakyti elektroniniu būdu, taip pat už paslaugas atsiskaityti el. būdu.

Taigi, projekto metu bus siekiama sukurti e. pardavimo sandorio sudarymo sprendimą, kurie leis padidinti įmonės pardavimo pajamas.

Back To Top