Loading

MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą.

MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „E. PARDAVIMO SANDORIŲ SUDARYMO SPRENDIMŲ DIEGIMAS MB “SKAITMENINĖ VERSLO KOMUNIKACIJA” NR. 02-033-K-0059“.

Projekto biudžetas: 50.400,00 Eur, iš jų ES dalis: 25.000,00 Eur.
Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2024 m. gegužės 22 d.
Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2025 m. gegužės 22 d.

Projekto tikslas – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu įmonėje MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“, siekiant padidinti pajamų augimą.
Projekto uždavinys – el. parduotuvės sukūrimas

Projekto pareiškėjas – MB „Skaitmeninė verslo komunikacija“ ne vienerius metus specializuojasi ties kompiuterių programavimo veikla – kurdama programinę įrangą, užsiimant modifikavimu, testavimu ir palaikymu. Įmonė kuria duomenų bazes, tinklapius, taip pat užsiima parengtų taikomųjų programų modifikavimu ir konfigūravimu. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu įmonė neturi e. pardavimo sandorių sistemos ir siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, pritraukti kuo daugiau klientų per elektroninę erdvę, įvertino visus bendrovėje vykstančius vidinius bei išorinius procesus ir jų optimizavimo galimybes, bendrovės teikiamų paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę, t. y. paslaugų skaitmenizavimo galimybes. Nustatyta, kad neperkeliant procesus į elektroninę erdvę, jų maksimaliai neoptimizuojant, įmonė neturi galimybių tobulinti procesų, susijusių su klientų poreikių tenkinimu bei kokybiškesniu ir efektyviu jų aptarnavimu, paslaugų teikimu ir kt. Todėl įmonė susiduria su nepakankamo paslaugų skaitmenizavimo problemomis. Siekiant spręsti šią problemą, projekto metu planuojama įdiegti e. pardavimo sandoriams valdyti elektroniniu būdu sistemą su galimybe keisti pasirinktus parametrus skaitmeniniame modulyje. Projekto metu planuojama veikla: E. pardavimo sandorio sprendimo įdiegimas;

*E. pardavimo sandorio sprendimo metu bus sukurta elektroninė parduotuvė, įdiegta elektroninės parduotuvės valdymo sistema, paslaugų užsakymo, naudotojų analizavimo moduliai ir kiti darbai, reikalingi e. pardavimo sandorio sprendimo įdiegimui. Atsižvelgiant į tai, kad įmonė užsiima kompiuterių programavimo veikla, sukūrus e. sandorio sprendimą, įmonės klientai galės prisijungti prie savitarnos sistemos ir teikiamas paslaugas užsisakyti elektroniniu būdu, taip pat už paslaugas atsiskaityti el. būdu.

Taigi, projekto metu bus siekiama sukurti e. pardavimo sandorio sudarymo sprendimą, kurie leis padidinti įmonės pardavimo pajamas.

Back To Top